Żelki NutriSport HiGums Blocks Bezkofeinowy aromat czerwonych owoców (jednostka)

6,83 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
NutriSport HiGums Blocks Bezkofeinowe żelki o smaku czerwonych owoców dostarczają węglowodanów w postaci praktycznych, półstałych porcji, które są łatwe do żucia i trawienia. Stanowią doskonałą alternatywę dla utrzymania prawidłowego spożycia węglowodanów podczas ćwiczeń, a tym samym zapewniają spożycie niezbędnej dawki kalorii, aby utrzymać wydajność i opóźnić pojawienie się strasznych ścian. Wśród jego składników znajdziemy naturalny sok owocowy (dostarczający węglowodanów bogatych w fruktozę, o niskim indeksie glikemicznym), aminokwasy rozgałęzione (BCAA: L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina, niezbędne w zapobieganiu zanikowi i opóźnieniu mięśni). zmęczenie), sód i potas (elektrolity niezbędne do funkcjonowania ze względu na udział w mechanizmach skurczu i rozkurczu mięśni) oraz witaminy (poprawiają wydolność energetyczną dzięki udziałowi w metabolizmie). HiGums Blocks to rozwiązanie dla wszystkich sportowców, którzy wymagają większego spożycia energii podczas wysiłku fizycznego, niezależnie od jego intensywności i czasu trwania, gdyż możliwość rozłożenia spożycia na różne dawki pozwala dostosować ich spożycie do indywidualnych potrzeb każdego. Charakterystyka: - Opakowanie zawiera 5 jednostek - Składniki: sacharoza, syrop glukozowy, naturalny sok owocowy (7%), substancja żelująca (pektyna), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), stabilizator (sorbitol), aminokwasy rozgałęzione (L- Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina), minerały (chlorek potasu, chlorek sodu), witaminy (kwas L-askorbinowy, nikotynamid, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, chlorowodorek tiaminy), aromat, barwnik (E-120) - Alergeny: nie zawiera składniki alergizujące - Dawkowanie i sposób użycia: weź torebkę HiGums (5 sztuk) jako źródło energii podczas ćwiczeń - Skład (patrz zdjęcie)
Referencja: NU-5019-1

Wyróżniamy

Węglowodany stanowią bazę energetyczną metabolizmu, dlatego będą stanowić podstawowy element diety sportowca, gdyż pełnią funkcję paliwa podczas wysiłku i są niezbędne w osiąganiu wyników sportowych.

Wyróżniamy

Węglowodany stanowią bazę energetyczną metabolizmu, dlatego będą stanowić podstawowy element diety sportowca, gdyż pełnią funkcję paliwa podczas wysiłku i są niezbędne w osiąganiu wyników sportowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.