Twój koszyk

Zestaw desek surfingowych Cressi Isup Fury 12'2" w kolorze czerwonym

4 493,90 zł
Kup ten produkt i zbierz 1037 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw nadmuchiwanych desek surfingowych Paddle Surf Cressi Isup Fury 12'2" zawiera rdzeń z podwójną komorą powietrzną, wykonany z wstępnie laminowanego i niesklejonego materiału kompozytowego, co zapewnia tej desce wyjątkową wydajność pod względem stabilności i doskonałego stosunku sztywności do sztywności. waga. Centralna komora z niezależnym zaworem gwarantuje lepszą wydajność i większe bezpieczeństwo podczas użytkowania, w przypadku ulatniania się powietrza w wyniku przypadkowego przebicia. Hydrodynamiczny i wydłużony kształt w połączeniu z dołączoną lekką wiosłką węglową czynią ten zestaw najlepszym do długie sesje wiosłowania.Ostry dziób w połączeniu z zakrzywionym profilem poprawia jego pływalność w morzu i zapobiega zapadaniu się szczytówki w fale dzięki doskonałej hydrodynamice.Technologia Cressi Double Chamber PLF zapewnia dużą sztywność konstrukcji podczas żeglugi pomimo długości deski (12'2”), a podwójna komora powietrzna gwarantuje większe bezpieczeństwo w przypadku przypadkowych przebić. Cechy charakterystyczne: - Tabela wydajności - Poprzeczna struktura rdzenia deski - Struktura obwodowego pasma wzmacniającego - Antypoślizgowy materiał wierzchni - Zestaw akcesoriów dostarczany w standardzie - Zawiera: deskę Fury ISUP 12'2", ostrze karbonowe, płetwę Skeg US Zwinięty pasek 9", 10', plecak EXA 120l, pompa Welter, zestaw naprawczy i instrukcja obsługi
Referencja: CRI-ENA051280

Wyróżniamy

Idealna deska do przygód i aktywności.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealna deska do przygód i aktywności.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.