- 38%

Zestaw kołowy XLC WS-R03 Road Shimano 9-10S (PARA)

PVR 863,75 zł
534,88 zł
Oszczędzasz: 38%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Aluminiowy zestaw kołowy XLC do jazdy w oponach z kierunkowskazami kompatybilnymi z Shimano 9-10V. Piasty z kutego aluminium obrabiane CNC. Precyzyjne łożyska przemysłowe ze stałym smarowaniem zapewniające długotrwałą ochronę i poślizg. Regulację łożysk piasty można wykonać przy zamontowanym kole. Progresywne płaskie szprychy ze stali nierdzewnej wykonane tylko w ten sposób przez Miche. Wysokość 23 mm. Koło RD 28" szprychy x 24 o wadze ok. 945 gr. Obręcz RT 28" szprychy x 28 o wadze ok. 1175 gr.
Referencja: XC-2501402900

Opinia eksperta

Koła szosowe o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Opinia eksperta

Koła szosowe o doskonałym stosunku jakości do ceny.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.