- 29%

Zestaw lamp XLC Triton + Thebe 5X CL-S03

PVR 93,79 zł
66,72 zł
Oszczędzasz: 29%
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw lamp przednich XLC Triton i tylnych Thebe 5X CL-S03. Przednia lampa XLC High LED Triton 5X 3W CL-F01 charakteryzująca się jasnym białym światłem zapewnianym przez 5 diod LED. Czas pracy w trybie przerywanym wynosi 60 godzin, a w trybie stałym 30 godzin. Zawiera wspornik do uniwersalnych kierownic o średnicy Ø 25,4 mm - 31,8 mm. łatwy montaż bez użycia narzędzi. W zestawie znajdują się także 4 baterie AAA. To osobiste światło bezpieczeństwa zapewnia światło z 5 diod LED. Tylna lampka LED Thebe 5 X CL-R02 XLC o kompaktowej konstrukcji wykorzystująca 5 ultrajasnych czerwonych diod LED. Ma autonomię 70 godzin w trybie przerywanym i 35 godzin w trybie stałym. W zestawie mocowanie do sztycy siodła, tylnej ramy i 2 baterie AAA. To osobiste światło bezpieczeństwa zapewnia światło z 3 diod LED.
Referencja: XC-2500212000

Wyróżniamy

Zestaw lamp XLC, który dostosowuje się do Twoich potrzeb i umożliwia noszenie niezbędnego sprzętu oświetleniowego do jazdy na rowerze w nocy lub w godzinach słabego oświetlenia.

Wyróżniamy

Zestaw lamp XLC, który dostosowuje się do Twoich potrzeb i umożliwia noszenie niezbędnego sprzętu oświetleniowego do jazdy na rowerze w nocy lub w godzinach słabego oświetlenia.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.