Twój koszyk

Zestaw nadmuchiwanych desek surfingowych Cressi Isup Element 10'2", niebieski

2 122,92 zł
Kup ten produkt i zbierz 489 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw nadmuchiwanych desek surfingowych Paddle Surf Cressi Isup Element 10'2" idealnie nadaje się do użytku na morzu. Duża powierzchnia podparcia o antypoślizgowej romboidalnej fakturze zapewnia dużą powierzchnię do chodzenia, a jednocześnie zapewnia optymalną przyczepność, nawet przy bose stopy Element dostarczany jest w zestawie gotowym do użycia, łatwym do napompowania (w niecałe 10 minut) oraz łatwym w transporcie i przechowywaniu dzięki dołączonemu praktycznemu plecakowi: rozwiązanie oszczędzające miejsce, wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria ćwicz surfing z wiosłem w całkowitym spokoju Cechy: - Dane techniczne modelu - Wydajna grafika - Deski Element wykonane są w technologii DWF (Double Wall Fabric) firmy Cressi, wielowarstwowego wodoodpornego materiału, którego wewnętrzne włókna nadają desce całkowicie płaska i sztywna po napompowaniu.Podwójny obwód o zmiennej grubości zapewnia doskonałe właściwości jezdne, a jednocześnie jest łatwy do zwijania. Trwała i łatwa w użyciu deska - Krzyżowa struktura rdzenia deski - Wzmocniona konstrukcja opaski obwodowej - Antypoślizgowy materiał wierzchni - Zestaw akcesoriów w standardzie - Zawiera: Deskę Element 10'2", wiosło MOD3, mini Quick Skeg Fin 7" , pasek zwijany 10', plecak EXA 120l, pompka Welter, zestaw naprawczy i instrukcja obsługi
Referencja: CRI-ENA001032

Wyróżniamy

Idealna deska do uprawiania aktywności na morzu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealna deska do uprawiania aktywności na morzu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.