Twój koszyk

Zestaw nadmuchiwanych desek surfingowych Cressi Isup Solid 12'2", szary

PVR 2 725,15 zł
2 426,51 zł
Oszczędzasz: 11%
Kup ten produkt i zbierz 560 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw nadmuchiwanej deski surfingowej Paddle Surf Cressi Isup Solid 12'2" wykorzystuje technologię Double Chamber Reinforced PLF i trójwarstwową krawędź odporną na ścieranie (najbardziej odporna i solidna kompozycja z całej kolekcji), gwarantując maksymalną sztywność konstrukcyjną i duże bezpieczeństwo podczas sesji na morzu. Liczne uchwyty i pierścienie kotwiczne znajdują się wzdłuż obwodu Solida, aby ułatwić jego mocowanie i transport. W zestawie znajdują się również 9-calowe płetwy US Click z systemem szybkiego mocowania/odpinania i blokadą o zmiennej intensywności. Każda deska jest wyposażona w Trailer Leash, elastyczna lina wzmocniona podwójnym karabińczykiem w kształcie litery S, bardzo przydatna do holowania lub wiązania deski.Ponadto deska posiada podwójną komorę powietrzną wykonaną z wstępnie laminowanego materiału oraz z niezależnymi zaworami, co zapewnia dużą sztywność i bezpieczeństwo w przypadku wycieku powietrza na skutek przypadkowego przebicia.Właściwości: - Wykres wydajności - Poprzeczna struktura rdzenia deski - Struktura obwodowej taśmy wzmacniającej - Wierzchnia tkanina antypoślizgowa - Detal powierzchni i tyłu tak, aby wypożyczalnia może wskazać jej numer - Smycz dostarczana w standardzie - Zawiera: deskę ISUP Solid 12'2", płetwę US Quick Skeg 9" i pasek do holowania 8"
Referencja: CRI-ENA001270

Wyróżniamy

Idealna deska do przygód i aktywności na morzu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealna deska do przygód i aktywności na morzu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.