Twój koszyk

Zestaw nadmuchiwanych desek surfingowych Isup Tiger Shark 10'2", szary

PVR 3 899,60 zł
3 431,47 zł
Oszczędzasz: 12%
Kup ten produkt i zbierz 791 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw nadmuchiwanej deski surfingowej Paddle Surf Cressi Isup Tiger Shark 10'2" wykorzystuje technologię Cressi Storage Hatch PLF i jest bardzo łatwy w transporcie sprzętu: deska posiada duży i praktyczny luk na czubku, wyposażony w siateczkową kieszeń na liny lub wszelkiego rodzaju akcesoriów. Zawiera również regulowany pasek z kółkiem kotwicznym, który pozwala umieścić ją pod deską w celu podłączenia liny, a podczas wiosłowania można ją przechowywać tak, aby nie uszkodzić hydrodynamiki. Pierścienie kotwiczne posiadają elastyczne regulowane paski do przechowywania różnych przedmiotów, takich jak sprzęt do snorkelingu, wodoodporna torba itp., aby zwolnić miejsce na pokładzie i utrzymać porządek w materiale.Właściwości: - Tabela wydajności - Poprzeczna struktura rdzenia deski - Struktura taśma wzmacniająca na obwodzie - Antypoślizgowy materiał wierzchni - Struktura wnętrza klapy - Zestaw akcesoriów w zestawie - Zawiera: deskę Tigershark ISUP 10'2", wiosło MOD3, płetwę Skeg US 9", smycz spiralną 10', plecak EXA 120l , pompa Welter, flaga zejścia nurka, zestaw naprawczy i instrukcja obsługi
Referencja: CRI-ENA041025

Wyróżniamy

Idealna deska na morskie przygody.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealna deska na morskie przygody.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.