Twój koszyk

Zestaw nadmuchiwanych desek surfingowych Paddle Cressi Isup Fluid 10'2" niebieski

PVR 2 816,36 zł
2 473,89 zł
Oszczędzasz: 12%
Kup ten produkt i zbierz 570 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw nadmuchiwanej deski surfingowej Paddle Surf Cressi Isup Fluid 10'2" wykorzystuje rdzeń z podwójną komorą powietrzną, wykonany z wstępnie laminowanego i niesklejonego materiału kompozytowego. Centralna komora z niezależnym zaworem gwarantuje lepszą wydajność i większe bezpieczeństwo podczas użytkowania, w przypadku przed wyciekiem powietrza w wyniku przypadkowego przebicia. Ponadto ta deska jest najbardziej wszechstronna, bezpieczna i ma najlepsze osiągi przy każdej aktywności i stanie morza, odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i najbardziej doświadczonych. Idealna na wycieczki i wypady, z trudnymi warunkami lub spokojnych wodach, a nawet do uprawiania jogi i fitnessu.Dzięki technologii Double Chamber PLF firmy Cressi, ta nadmuchiwana deska łączy w sobie wyjątkową sztywność konstrukcyjną z bezpieczeństwem, jakie zapewnia druga zintegrowana komora powietrzna.Cechy: - Wykres wydajności - Poprzeczna konstrukcja deski rdzeń - Struktura taśmy wzmacniającej obwód - Antypoślizgowy materiał wierzchni - Zawiera: deskę ISUP 10'2" Fluid, wiosło MOD3, płetwę Skeg US 8", pasek spiralny 10", plecak EXA 120l, pompkę Welter, zestaw naprawczy i instrukcję obsługi
Referencja: CRI-ENA021020

Wyróżniamy

Idealna deska do aktywności na morzu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealna deska do aktywności na morzu.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.