- 23%

Zestaw odpowietrzający VAR do hamulców hydraulicznych DOT (pomarańczowy)

PVR 521,08 zł
401,27 zł
Oszczędzasz: 23%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw odpowietrzający VAR do hamulców hydraulicznych DOT (kolor pomarańczowy), który pozwala na prawidłowe odpowietrzenie i odpowietrzenie hamulców hydraulicznych. Zawiera zestaw do odpowietrzania VAR do hamulców hydraulicznych DOT (kolor pomarańczowy): - Umożliwia odpowietrzanie i odpowietrzanie dużej części hydraulicznych hamulców tarczowych - W zestawie 2 profesjonalnej jakości strzykawki 50 ml - Żywotność strzykawek VAR jest znacznie lepsza w porównaniu z konwencjonalnymi - Oferuje 2 kompletne przyłącza o każdej średnicy (M4, M5 i M6) - Każdy element łączący zawiera uszczelniony gwint, wąż, zaciski blokujące i zabezpieczenie przed refluksem - Zestaw kompatybilny z hamulcami DOT na olej mineralny i płynny - Pakowany w walizkę - Waga: 566gr. Ważne uwagi: - Nigdy nie mieszaj oleju mineralnego z płynem hamulcowym DOT - Zaleca się stosowanie zestawu do oleju mineralnego i innego zestawu hamulcowego do hamulców DOT - Zdecydowanie zaleca się używanie rękawic podczas wszystkich prac konserwacyjnych przy hamulcach, widelcach i hamulcach amortyzatory hydrauliczne ze względu na agresywność oleju mineralnego i DOT
Referencja: VAFR30000O

Opinia eksperta

Zestaw hamulców hydraulicznych VAR to najlepsze rozwiązanie do tuningu hydraulicznych hamulców tarczowych.

Opinia eksperta

Zestaw hamulców hydraulicznych VAR to najlepsze rozwiązanie do tuningu hydraulicznych hamulców tarczowych.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.