Twój koszyk

- 36%

Zestaw oświetlenia Sigma Buster 800 + Sigma RL150

PVR 433,08 zł
277,09 zł
Oszczędzasz: 36%
Kup ten produkt i zbierz 63 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw oświetlenia Sigma Buster 800 + Sigma RL150 składa się z przedniego światła Sigma Buster 800 lumenów oraz tylnego światła RL 150, które jest idealnym towarzyszem podczas wymagających nocnych przejażdżek. Buster 800 doskonale radzi sobie w ciemnym, nierównym terenie i ciasnych trasach MTB. Precyzyjne wskaźniki LED na górze wskazują stan baterii i jeden z pięciu trybów światła jest wybrany na pierwszy rzut oka. Cechy: - Wydajność świetlna 800 lumenów - Zasięg światła: 170 metrów - 5 trybów: wysoki / średni / niski / miganie nocne / miganie dzienne - Odporność na zachlapania IPX4 - Czas świecenia: minimum 2 godziny w najwyższym trybie do 30 godzin w najniższym trybie - Czas ładowania: 4 godziny. - Regulowany uchwyt silikonowy 360º - Przełącznik kliknięcia z dotykowym wskaźnikiem włączania/wyłączania - Funkcja pamięci trybu oświetlenia - Krótkie naciśnięcie przycisku włączania/wyłączania pokazuje stan baterii - 6 stopni wskaźnika baterii - 5-stopniowy wskaźnik ładowania - Zintegrowana funkcja ładowania USB-C - Możliwość ładowania podczas użytkowania - Montaż bez użycia narzędzi - Waga 150 g
Referencja: SG-59310

Wyróżniamy

Idealny do MTB lub Gravel.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Idealny do MTB lub Gravel.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.