Twój koszyk

- 41%

Zestaw oświetleniowy Sigma Buster 1100 + Sigma RL150

PVR 518,87 zł
306,91 zł
Oszczędzasz: 41%
Kup ten produkt i zbierz 70 punktów
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zestaw oświetleniowy Sigma Buster 1100 + Sigma RL150 składa się z lampy przedniej Sigma Buster 1100 lumenów oraz Sigma RL 150 dzięki dużej mocy 1100 lumenów i wiązce 165m ta nowa moc gwarantuje idealne oświetlenie ulic i ścieżek. Dzięki sześciu trybom oświetlenia i żywotności baterii do 50 godzin żaden nocny spacer nie będzie wystarczająco długi. BUSTER 1100 jest dostępny w dwóch wersjach: jedną można zamontować na kierownicy, a drugą na kasku (HL). Mocna, sportowa wiązka światła sprawia, że idealnie nadaje się do nocnych przejażdżek na rowerze szosowym, szutrowym lub MTB. Cechy: - Moc z imponującą wiązką 1100 lumenów 165 m, optymalna, szeroka wiązka dla roweru szosowego, szutrowego lub MTB - Dodatkowe bezpieczeństwo podczas jazdy na co dzień dzięki dziennej lampie błyskowej - Żywotność baterii do 50 godzin w trybie światła dziennego - Tryb światła Wskaźnik - Funkcja pamięci trybu oświetlenia - Wysokiej jakości technologia podwójnych soczewek LED firmy OSRAM - 6-stopniowy dotyk baterii i funkcja ładowania Quick - 5 wstępnie ustawionych profili światła - Certyfikaty i aprobaty: IPX4 - Potwierdzenie, w tym: Tak - Różne tryby światła: 6 - Możliwość regulacji Mocowanie: Tak - Odpowiedni typ rowerów: Gravel Bike, MTB, Road Bike - Automatyczne włączanie/wyłączanie: Ręczny - Żywotność baterii: 50 godzin - Akumulator: Tak - Czas ładowania: 3 godziny - Stan baterii: Tak - Wymagane narzędzia: Nie - Waga: 215 gramów
Referencja: SG-59309

Wyróżniamy

Mocna, sportowa wiązka światła sprawia, że idealnie nadaje się do nocnych przejażdżek na rowerze szosowym, szutrowym lub MTB.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Mocna, sportowa wiązka światła sprawia, że idealnie nadaje się do nocnych przejażdżek na rowerze szosowym, szutrowym lub MTB.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.