Twój koszyk

Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Materiały z recyklingu
Zmniejszenie emisji CO2

Zielone spodenki Trangoworld Lipo VN

289,87 zł
Kup ten produkt i zbierz 66 punktów

Rozmiar

Ten produkt jest tymczasowo niedostępny
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Technologie
Zrównoważony rozwój
Oszczędność wody
Materiały z recyklingu
Zmniejszenie emisji CO2
Spodenki Trangoworld Lipo VN są oddychające i wykonane z elastycznego materiału, który zapewnia idealny komfort i swobodę ruchów. Cechy: - Elastyczna talia i pasek - Boczne kieszenie z widocznym zamkiem błyskawicznym - Pozioma kieszeń na nogawce z widocznym zamkiem błyskawicznym - Tylna kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny - Oddychająca - Elastyczny materiał zapewnia wygodę i swobodę ruchów - Powierzchnia z powłoką zapobiegającą plamom - Ochrona przed promieniowaniem UV - Odstraszający PFC wolna woda - Skład: poliamid z recyklingu Free2move WR 128 g/m2 - Gramatura: 250 g (rozmiar L) Technologie: - Free2Move FREE2MOVE to seria monoelastycznych tkanin z elastomerem, opracowana przez dział R&D&i Trangoworld, które zapewniają dobre dopasowanie do dopasowując się do ciała i elastyczności odzieży, zapewniając sportowcowi dużą swobodę ruchów i wszechstronność. - bluesign Certyfikat bluesign wykracza o krok dalej niż bycie eko-etykietą. Ze względu na globalne podejście tej normy branżowej wzięto pod uwagę nie tylko bezpieczeństwo konsumenta końcowego, ale także inne aspekty, w tym higienę pracy, emisję do wody i emisję do powietrza. Oprócz tych ważnych aspektów, zasada ochrony zasobów odgrywa główną rolę w certyfikacie bluesign. Niezależny certyfikat bluesign gwarantuje, że cały łańcuch produkcyjny zawiera wyłącznie komponenty i przechodzi wyłącznie przez procesy nieszkodliwe dla ludzi i środowiska.
Referencja: TR-PC009022-640

Wyróżniamy

Niezwykle wygodne i elastyczne spodnie, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się przygodami w górach.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Niezwykle wygodne i elastyczne spodnie, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się przygodami w górach.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.