Twój koszyk

Żółty karabinek Mammut Sender Wire

36,55 zł
Kup ten produkt i zbierz 8 punktów
Ten produkt jest tymczasowo niedostępny.Wybierz rozmiar
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Karabinek Mammut Sender Wire może być używany przez cały rok. Bramka druciana zmniejsza wagę i pozostaje w pełni funkcjonalna nawet na śniegu i lodzie; z mniejszą ilością trzepotania i zacinania się drzwi. Zoptymalizowana końcówka pozwala na łatwiejszą obsługę podczas przycinania i odpinania. Jego konstrukcja gwarantuje wysoką wydajność i solidność w połączeniu z niewielką wagą. Cechy: - Aktywność: Wspinaczka - Doskonały stosunek obciążenia zrywającego do masy dzięki prostej konstrukcji karabińczyka - Karabińczyk Sender z zmniejszającą wagę drucianą bramką zapewniającą funkcjonalność nawet na śniegu i lodzie - Niższa bezwładność drucianych bramek oznacza mniej trzepotania i zaklejania - 21 kN pionowe obciążenie zrywające - 7 kN poziome obciążenie zrywające - 8 kN obciążenie zrywające otwarty spust - Wymiary: 54 x 90 mm - Waga: 28 g *Ten artykuł nie podlega zwrotowi, chyba że produkt jest uszkodzony.
Referencja: MM-2040-02780-1171

Wyróżniamy

Wyjątkowo lekki karabinek na każdą porę roku.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu? Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Wyjątkowo lekki karabinek na każdą porę roku.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.