Twój koszyk

Nutrisport CZYSTY magnez

89,04 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Magnez Nutrisport PURE to idealny suplement uzupełniający niedobory magnezu powstałe podczas ćwiczeń fizycznych o dużej intensywności. PURE magnez zawiera mieszaninę „cytrynianu magnezu” i „glukonianu magnezu”, która zapewnia sportowcowi kompleks Mg2+ o bardzo dobrym wchłanianiu. Dodatkowo uzupełniono go witaminą B6 i witaminą C, aby zoptymalizować jej wchłanianie i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu energetycznego. CZYSTY magnez jest nie tylko idealny do „ładowania” na kilka dni przed zawodami długodystansowymi, ale także jako wkład w regenerację potreningową, aby zmniejszyć uszkodzenia mięśni powstałe na skutek intensywności treningu. Sposób użycia: Sporadyczna suplementacja: 1 porcję stosować przed i/lub w trakcie wysiłku fizycznego w celu zapobiegania skurczom (można wymieszać z butelką Sport Drink) i/lub w celu ograniczenia uszkodzeń mięśni podczas beztlenowego wysiłku fizycznego. Przygotowanie do zawodów długodystansowych: stosować 1 dawkę dziennie przez 5 dni przed zawodami długodystansowymi. Podczas zawodów wypij od 1 do 3 shotów, w zależności od wysiłku fizycznego i pocenia się (można wymieszać z butelką Sport Drink). Środek zwiotczający mięśnie: w przypadku dni dużego wysiłku fizycznego, zażyć dawkę przed pójściem spać. Dawka magnezu Nutrisport PURE: 200 mg magnezu na dawkę Nutrisport PURE magnez opakowanie: butelka 400 g
Referencja: NU-7015

Wyróżniamy

Fizyczne zużycie spowodowane ćwiczeniami oznacza brak równowagi, który musimy wziąć pod uwagę, aby uniknąć późniejszych problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność. Zarówno w sportach siłowych, jak i wytrzymałościowych magnez odgrywa ważną rolę w mechanizmach skurczu i relaksacji mięśni, procesach regeneracji oraz w układzie nerwowym.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Potrzebujesz porady dotyczącej tego produktu?Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz!

Wyróżniamy

Fizyczne zużycie spowodowane ćwiczeniami oznacza brak równowagi, który musimy wziąć pod uwagę, aby uniknąć późniejszych problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność. Zarówno w sportach siłowych, jak i wytrzymałościowych magnez odgrywa ważną rolę w mechanizmach skurczu i relaksacji mięśni, procesach regeneracji oraz w układzie nerwowym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.