Nutrisport CZYSTY magnez

90,33 zł
Najlepsza cena online
Ten produkt nie podlega zwrotowi
Zobacz więcej produktów z:
Magnez Nutrisport PURE to idealny suplement uzupełniający niedobory magnezu powstałe podczas ćwiczeń fizycznych o dużej intensywności. PURE magnez zawiera mieszaninę „cytrynianu magnezu” i „glukonianu magnezu”, która zapewnia sportowcowi kompleks Mg2+ o bardzo dobrym wchłanianiu. Dodatkowo uzupełniono go witaminą B6 i witaminą C, aby zoptymalizować jej wchłanianie i zapewnić prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu energetycznego. CZYSTY magnez jest nie tylko idealny do „ładowania” na kilka dni przed zawodami długodystansowymi, ale także jako wkład w regenerację potreningową, aby zmniejszyć uszkodzenia mięśni powstałe na skutek intensywności treningu. Sposób użycia: Sporadyczna suplementacja: 1 porcję stosować przed i/lub w trakcie wysiłku fizycznego w celu zapobiegania skurczom (można wymieszać z butelką Sport Drink) i/lub w celu ograniczenia uszkodzeń mięśni podczas beztlenowego wysiłku fizycznego. Przygotowanie do zawodów długodystansowych: stosować 1 dawkę dziennie przez 5 dni przed zawodami długodystansowymi. Podczas zawodów wypij od 1 do 3 shotów, w zależności od wysiłku fizycznego i pocenia się (można wymieszać z butelką Sport Drink). Środek zwiotczający mięśnie: w przypadku dni dużego wysiłku fizycznego, zażyć dawkę przed pójściem spać. Dawka magnezu Nutrisport PURE: 200 mg magnezu na dawkę Nutrisport PURE magnez opakowanie: butelka 400 g
Referencja: NU-7015

Opinia eksperta

Fizyczne zużycie spowodowane ćwiczeniami oznacza brak równowagi, który musimy wziąć pod uwagę, aby uniknąć późniejszych problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność. Zarówno w sportach siłowych, jak i wytrzymałościowych magnez odgrywa ważną rolę w mechanizmach skurczu i relaksacji mięśni, procesach regeneracji oraz w układzie nerwowym.

Opinia eksperta

Fizyczne zużycie spowodowane ćwiczeniami oznacza brak równowagi, który musimy wziąć pod uwagę, aby uniknąć późniejszych problemów, które mogą mieć wpływ na wydajność. Zarówno w sportach siłowych, jak i wytrzymałościowych magnez odgrywa ważną rolę w mechanizmach skurczu i relaksacji mięśni, procesach regeneracji oraz w układzie nerwowym.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!
Ze względów bezpieczeństwa i higieny nie ma możliwości zwrotu ani wymiany tego produktu.

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.