Sztywna opona rowerowa Schwalbe Delta Cruiser HS431 700x28C w kolorze czarnym

72,99 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Opony rowerowe Schwalbe Delta Cruiser HS431 posiadają nową wzmocnioną osłonę z naturalnego kauczuku, która znacznie zwiększa ochronę przed przebiciami. Cechy: - Zastosowanie: miejskie - Typ: komorowy - Rozmiar: 700x28C - ETRTO: 28-622 - TPI: 50 zwojów na cal - Ciśnienie: od 3 do 5,5 bara - Waga: 530 g
Referencja: SC-28SW

Opinia eksperta

Opony rowerowe Schwalbe Delta Cruiser HS431 łączą w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym i wszechstronnym bieżnikiem, który idealnie dopasowuje się do każdej drogi.

Opinia eksperta

Opony rowerowe Schwalbe Delta Cruiser HS431 łączą w sobie wysokiej jakości technologię z klasycznym i wszechstronnym bieżnikiem, który idealnie dopasowuje się do każdej drogi.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu. Na zwrot masz do 365 dni. Możesz dokonać tego w zakładce "Moje konto" i wystąpić o zwrot produktu. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.