- 23%

Uniwersalny bagażnik Thule 855

PVR 490,05 zł
377,29 zł
Oszczędzasz: 23%
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Wielozadaniowy bagażnik Thule 855 do transportu wioseł, wioseł, masztów itp. do 10 cm. średnica. Kompatybilny z systemem jednego klucza. Dzięki temu akcesorium możesz wymienić zamki i używać tego samego klucza do wszystkich produktów Thule. Zintegrowane blokady kablowe do zabezpieczenia akcesoriów. Może pomieścić do trzech wioseł, wioseł itp. Dostępne w zestawie po dwie sztuki. Dane techniczne Wielozadaniowy bagażnik Thule 855: Nośność Jednostki: 1–3 maszty Gumowa osłona sprzączki paska: Długość paska: 2x35 Pasuje do belki WingBar: Tak Do belki ślizgowej: Pasuje do profili aerodynamicznych: Tak Dopasowuje się do belek o przekroju kwadratowym: Tak Z zamkiem: - Kompatybilny z One Key System: - Atest TÜV: Tak Pozostałe: - W zestawie fabryczne elementy do montażu w racku: - Rodzaj transportu: -
Referencja: TH855

Wyróżniamy

Idealny do transportu masztów, wioseł i wioseł.

Wyróżniamy

Idealny do transportu masztów, wioseł i wioseł.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.