Kłódka Abus U Facilo 32 300 mm

167,12 zł
Najlepsza cena online
365 dni na zwrot
Zobacz więcej produktów z:
Zamek Abus U Facilo 32 polecany jest do zabezpieczania tanich rowerów w miejscach o niskim ryzyku kradzieży, gdyż zapewnia średni stopień ochrony. Jest bardzo łatwy i szybki w użyciu, gdyż im dłuższy łuk, tym łatwiej jest przymocować rower do nieruchomego obiektu. Cechy: - Wymiary: 300 x 109 x 12 mm (wysokość x szerokość x grubość) - Waga: 1114 g - Poziom bezpieczeństwa: 7 - Podstawowy - Zastosowanie: tanie rowery w miejscach o niskim ryzyku kradzieży Technologia i wyposażenie: - 12mm szekla ze stali hartowanej - Wałek i korpus wykonane ze specjalnej stali hartowanej - Do kłódki dołączone są 2 klucze - Wkładka patentowa jakości Abus - Podwójny zaczep Wsparcie transportowe: - USH - wspornik ułatwiający montaż na ramach okrągłych o średnicy 15-35mm
Referencja: AB-4003318378874

Wyróżniamy

Zamek Abus Facilo 32 jest idealny do codziennego użytku podczas miejskich wycieczek rowerowych, ponieważ można go łatwo transportować na rowerze i pozwala na łatwe zabezpieczenie w dowolnym miejscu. Zaleca się jego stosowanie w połączeniu z innymi systemami zabezpieczającymi inne części roweru, takimi jak łańcuchy i blokady kół.

Wyróżniamy

Zamek Abus Facilo 32 jest idealny do codziennego użytku podczas miejskich wycieczek rowerowych, ponieważ można go łatwo transportować na rowerze i pozwala na łatwe zabezpieczenie w dowolnym miejscu. Zaleca się jego stosowanie w połączeniu z innymi systemami zabezpieczającymi inne części roweru, takimi jak łańcuchy i blokady kół.
Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt!

Dostępność produktu: Większość naszych produktów znajduje się w naszych magazynach, oznaczonych na tej samej stronie jako "Produkt w magazynie. Dostawa w ciągu 24h." W przypadku produktów z rozmiarem informacja ta pojawi się po wybraniu interesującego rozmiaru. Jeśli nie mamy produktu w magazynie, poinformujemy Cię o szacowanym czasie dostawy. Na bieżąco aktualizujemy te informacje i pracujemy nad ich skróceniem, abyś otrzymał swoje zamówienie tak szybko, jak to możliwe. Jeśli produkt nie jest dostępny, dajemy ci możliwość ustawienia powiadomienia informującego o jego ponownej dostępności.

Sposób płatności: Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą, PayPal lub przelewem bankowym. Jeśli wybierzesz tę ostatnią opcję, otrzymasz wiadomość e-mail z naszymi danymi bankowymi do wpłaty. Po otrzymaniu płatności zmienimy status zamówienia i rozpoczniemy przygotowania do wysyłki zakupionego towaru.

Koszty wysyłki: Większość naszych zamówień jest wysyłana bezpłatnie. Zakupy od 49 euro w Hiszpanii mają bezpłatną wysyłkę, z wyjątkiem produktów takich jak hantle, obciążniki, rowery MTB, BMX, miejskie, szosowe i elektryczne. Nie wysyłamy na Wyspy Kanaryjskie, do Ceuty i Melilli.

Zwroty: Gwarantujemy 100% satysfakcji z zakupu i masz do 365 dni na zwrot. Można to zrobić w zakładce "Moje konto" i złożyć wniosek o zwrot. Ze względów bezpieczeństwa i/lub higieny nie przyjmujemy zwrotów ani wymian produktów elektronicznych, które zostały włączone i/lub aktywowane, produktów spożywczych i odżywczych, maseczek wielokrotnego użytku i sprzętu wspinaczkowego. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.

Wymiana rozmiaru: Dla produktów z rozmiarem, można zapoznać się z tabelą rozmiarów w opisie produktu, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twoich wymiarów. Jeżeli po otrzymaniu zakupionego produktu okaże się, że potrzebny jest inny rozmiar, można go zmienić w ciągu następnych 365 dni. Jeśli nowy rozmiar nie będzie dostępny, poszukamy innego rozwiązania. Tutaj znajdziesz wszystkie kroki, które należy wykonać.

40% zniżki

40% zniżki na twojego e-maila

Zarejestruj się i otrzymuj na swoją skrzynkę e-mail oferty do 40% zniżki na tysiące produktów.